Náramky

Počet produktů: 10

Zobrazení 1-10 z 10 položek

Aktivní filtry

Minerály jsou v dnešní době součástí outfitu. Je pravdou, že vynikají jedinečnou přírodní krásou, ale rovněž mají ještě další přínosné benefity.

Náramky z minerálů

Kameny, které vydala sama příroda, jsou obdivuhodné nejen svojí krásou, tvarem, ale i barevnou škálou. Další zajímavostí je, že se vyhledávají i z jiných zájmů, jelikož je jim přisuzována jistá příznivá působnost na lidský organismus. V současné době si můžete vybrat svůj vyvolený minerál, který je součástí náramku. Dokonce není problém si vybrat náramky podle obroučků na brýlích a sladit si tak krásně denní outfit, který bude ještě navíc doplněn jistou energií, která bude pocházet právě z těchto minerálů.

Dárek, který potěší

Náramky s minerály jsou praktické a vhodné jako dárek. Struna je černá, tudíž bude ladit jak s oblečením, tak s ostatními doplňky. Náramky se dodávají v elegantní dárkové krabičce, která je rovněž ochrání před zničením při dopravě. Jen snad malé doporučení, vybírejte náramky podle znamení nebo priorit toho, komu budete tento dárek věnovat, aby působnost kamenů padla na úrodnou půdu a přinesla užitek pro jejího majitele. 

  • Registrovat

Registrace nového účtu

Již máte účet?
Raději se přihlaste nebo resetujte heslo