V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dní od data převzetí zboží.

Lhůta 14 dní začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží. Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den.

Odstoupení od kupní smlouvy info@luxbryle.cz musí být dodavateli doručeno nejpozději v poslední den 14ti denní lhůty.

V tomto případě odešlete na adresu info@luxbryle.cz email s textem: "Tímto odstupuji od smlouvy XXX (číslo vaší objednávky) v zákonné 14ti denní lhůtě a žádám o vrácení uhrazené částky za zboží Vaše jméno a příjmení." Nebo lze uvést text obdobného charakteru, ze kterého vyplývá projev vůle odstoupit od smlouvy v zákonné lhůtě.

V odpovědi na váš email vám zašleme informace jak dále postupovat a kam zboží zaslat.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy nakupujete v rámci své podnikatelské činnosti (pokud vyplníte IČ v objednávce), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

Zboží vraťte pokud možno v původním nepoškozeném obalu (závada obalu není úměrné poškození v důsledku rozbalení) nebo vhodně zabalené tak, aby nemohlo dojít během přepravy k jeho poškození.

Zboží vraťte kompletní, včetně příslušenství, návodu apod. a s dokladem o koupi (faktura).

Zboží neposílejte na dobírku, zásilku doporučujeme pojistit.

Zaplacenou částku (zboží, poštovné směrem k vám, balné apod.) za zboží vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději však 14 kalendářních dní od doručení zboží k nám. Náklady na vrácení zboží (přepravu) jsou v tomto případě na straně kupujícího.

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat na výše uvedený e-mail info@luxbryle.cz.

  • Registrovat

Registrace nového účtu

Již máte účet?
Raději se přihlaste nebo resetujte heslo