V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dní od data převzetí zboží.

Lhůta 14 dní začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží. Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den.
Odstoupení od kupní smlouvy info@luxbryle.cz musí být dodavateli doručeno nejpozději v poslední den 14ti denní lhůty.

V tomto případě odešlete na adresu info@luxbryle.cz email s textem: "Tímto odstupuji od smlouvy XXX (číslo vaší objednávky) v zákonné 14ti denní lhůtě a žádám o vrácení uhrazené částky za zboží Vaše jméno a příjmení." Nebo lze uvést text obdobného charakteru, ze kterého vyplývá projev vůle odstoupit od smlouvy v zákonné lhůtě.

Dále vyplňte následující formulář a nepoškozené zboží v původním obalu včetně pouzdra nám do 14 dní odešlete zpět na adresu:

FASHION CODE s.r.o.
Gen. Svobody 2866/1a (budova Schiller)
78701 Šumperk
Tel.: +420 731 059 656

V případě, že nejste spotřebitel, tedy nakupujete v rámci své podnikatelské činnosti (pokud vyplníte IČ v objednávce), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

Zboží vraťte pokud možno v původním nepoškozeném obalu (závada obalu není úměrné poškození v důsledku rozbalení) nebo vhodně zabalené tak, aby nemohlo dojít během přepravy k jeho poškození.

Zboží vraťte kompletní, včetně příslušenství (pouzdro, sáček, hadřík).

Zboží neposílejte na dobírku, zásilku doporučujeme pojistit.

Zaplacenou částku (za zboží) za zboží vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději však 14 kalendářních dní od doručení zboží k nám. Náklady na vrácení zboží (přepravu) jsou v tomto případě na straně kupujícího.

Dle obchodních podmínek poštovné při vrácení zboží nebo výměně hradí zákazník.

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat na výše uvedený e-mail info@luxbryle.cz

  • Registrovat

Registrace nového účtu

Již máte účet?
Raději se přihlaste nebo resetujte heslo