LUXbrýle.cz je jedinečným obchodem s elegantními brýlemi pro muže i ženy. Ať už si vybíráte pánské či dámské brýle, v naší rozmanité kolekci si najde dokonalé brýle opravdu každý. Rádi vám pomůžeme s vaším výběrem. Spokojenost našich klientů je u nás na prvním místě.  

Poradíme vám při výběru dioptrických obrub na dioptrické brýle, které vám padnou jako ulité a osadíme je pro vás skly na základě předpisu od optometristy. Používáme vysoce kvalitní čočky značky HOYA s antireflexní vrstvou HMC.  

Můžete vybírat mezi slunečními brýlemi, které využijete pokaždé, když vykoukne sluníčko. Využijete je ve městě i v přírodě, v létě u vody i v zimě na horách. Máme je pro vás v klasických tvarech i variantách fashion kopírujících poslední trendy. Polarizační brýle pohlcují horizontální světlo z povrchů, díky kterým bude pro vás mnohem příjemnější pohled na sluncem ozářený bílý sníh, vodní hladinu i mokrou vozovku a to obzvláště v případě, když je slunce nízko. Polarizační brýle chrání od nebezpečných světelných odrazů a jsou nepostradatelné pro řidiče za volantem.  

Můžete vybírat i mezi čirými brýlemi, které skvěle podtrhnou vaši image, ale i mezi brýlemi na počítač s čočkami Blue control, které vaše oči skvěle ochrání proti  modrému světlu z digitálních obrazovek různých elektronických zařízení, jako je mobil, počítač či tablet.  

Našim cílem je přinášet zákazníkům brýle, které jsou kvalitní a zároveň za příjemnou cenu. V době, kdy jsme společnost zakládali, byly na trhu buď levné, ale nekvalitní brýle, anebo si bylo třeba naopak za kvalitu pořádně připlatit. My jsme spojili to dobré v jedno a vytvořili pro vás brýle, které jsou nejenom módní a kvalitní, ale zároveň za dostupnou cenu, za kterou si je u nás může dovolit opravdu každý z nás.   

Především u dioptrických obrub u nás rozhodně neplatí, že jejich nákup představuje velký zásah do vašeho rozpočtu. Pokud nosíte dioptrické brýle, čas od času musíte ty stávající vyměnit za nové. Ty původní se buď poškodily, nebo jednoduše vyšly z módy a vy toužíte po změně a nových obroučkách, které vám budou slušet. S námi už nemusíte řešit dilema kvality versus ceny.  

Tři klíčová slova, která vystihují LUXbrýle – DESIGN, KVALITA, CENA

  • Registrovat

Registrace nového účtu

Již máte účet?
Raději se přihlaste nebo resetujte heslo