Doplňky

Aktivní filtry

Existuje celá řada praktických doplňků, které usnadní užívání brýlí. A nejen to, dokonce jim dokáží prodloužit životnost, což je pro majitele zcela zásadní.  

Doplňky, které se rozhodně vyplatí

V současné době není investice do kvalitních brýlí nijak malá a poté je třeba se určitě zamyslet nad tím, jak je zachovat po dlouhou dobu v co nejvíce v excelentním stavu. Existují elegantní doplňky, které svojí praktičností právě tento požadavek naplní.

- Řetízky na brýle pozdvihnou rovněž i jistý design, ale na druhou stranu se dají skvěle připevnit k brýlím a tím je bezpečně ochrání, když je zrovna nepoužíváte a mohou volně viset na krku. Rozhodně je to lepší a šetrnější varianta, než je vysunout na hlavu.  

- Pouzdra na brýle by rozhodně neměla chybět absolutně nikde. Dokonce se hodí i do automobilu. Je to nejlepší ochrana pro jakékoliv brýle, které se zrovna nepoužívají. Na výběr je dostatečné množství jak provedení, tak barevné škály.

- Pokud chcete jedinečný outfit, tak můžete využít náramky s kameny, které budou krásně ladit s dalšími doplňky, včetně obroučků nebo řetízků na brýlích.

- Ideální jdou rovněž dárkové poukazy, které poslouží jako praktický dárek a obdarovaný si tak může vybrat podle svého vlastního cítění.

  • Registrovat

Registrace nového účtu

Již máte účet?
Raději se přihlaste nebo resetujte heslo