Čiré

Aktivní filtry

V současné době se nikdo neobejde bez práce na počítači. Ze všech stran se můžete setkat s tím, že to pro oči není dobrá volba. Má to ale řešení?  

Brýle, které si poradí s digitální obrazovkou

Výrobci brýlí přináší na trh novinku, která spočívá v nabídce brýlí na počítač nebo celkově je lze použít na digitálníobrazovky. Čiré brýle mají totiž čočky Blue control a redukují tak záření modrého světla, které má negativní dopad na náš organismus. Kromě ochrany oči získají majitelé brýlí i větší kontrast a mohou vnímat i zvýšení černé hloubky na monitoru. Ovšem i v tomto případě si lze vybrat slušivé obroučky, které budou pěkně sedět k rysům obličeje.  

Benefity navíc

Navíc vás může potěšit, že si lze vybrat rám brýlí, který je chráněný amortyzátorem. Ten má rovněž velmi důležitý úkol, protože zabraňuje snadnému zlomení, přece jenom zde bude větší intenzita ohybu. Dalším přínosem je rozhodně i ta možnost, že čiré sklo není dioptrické, tudíž takové brýle mohou používat všichni. Nicméně další dobrou zprávou je, že čirá skla se dají bez problémů nahradit i dioptrickými. Opět vás může potěšit malý dárek a to v podobě elegantního pouzdra. 

  • Registrovat

Registrace nového účtu

Již máte účet?
Raději se přihlaste nebo resetujte heslo